Szukaj na blogu

Wyniki konkursu z neoflam

Uroczy pojemniczek w maki wędruje do:

"Dlaczego ja? To oczywiste-jest to jedyny rodzaj konkursu kulinarnego, w którym mam jakąkolwiek szansę na wygraną, gdyż nie wymaga on ugotowania czegokolwiek bo jak doskonale wiesz delikatnie mówiąc "gotowanie nie jest moją najmocniejszą stroną". 
No a miseczka fajna-przydałaby się do przechowywania obiadków Lili-gotuję jej raz na 2 dni warzywa i mięcho na parze, potem wkładam do miseczki a potem mój mąż daje to psu bo nie wie czy to było odłożone dla Lili czy dla psa. No a tak-miałaby swoją i byłoby wiadomo ;)"

Mam nadzieję, że mąż nie będzie już dawał pieskowi jedzenia dla dziecka  i na odwrót:) Taki ładny pojemniczek przyda się Tobie i córce :) 

GRATULACJE! :)

3 komentarze:

  1. Bardzo serdecznie dziękuję! Mam nadzieję, że już nikt nie będzie wyjadał warzyw mojej Liluśce. Ale słuchajcie-dziś rano złapała miskę z wodą psa i ... wypiła z niej. Teraz jak nic muszę coś upolować dla psa, żeby dziecko mu nie podbierało ;) Dzięki serdeczne!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)