Szukaj na blogu

Kinowy konkurs

Już niedługo rozpocznie się drugie spotkanie w ramach cyklu „Kino od kuchni”, 24 lipca o godzinie 20.00 w Multikinie Gdańsk zostanie zaprezentowany rosyjski film „Zanim noc nas nie rozdzieli”.

W Gdańsku odbędzie się pokaz gotowania na żywo i degustacja potraw z filmu przygotowanych przez Tomasza Jakubiaka, którego miałam okazje poznać podczas warsztatów kulinarnych.
Z tej okazji mam dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 1 podwójne zaproszenie na "Kino od kuchni". Wybiorę jedną osobą, która odpowie w komentarzu (podając email do siebie) na pytanie:

Dlaczego to właśnie do Ciebie ma trafić zaproszenie? 

konkurs trwa do 20 lipca do godz. 23.59

3 komentarze:

 1. filmowe zaproszenie powinno trafić do mnie ponieważ:

  1. potrzeba mi kulinarnego motywatora do działań, film i pyszne jedzenie = mój idealny motywator
  2. nie byłam w kinie od dwóch miesięcy i 6 dni, więc to już najwyższa pora, by się tam wybrać
  3. od kina dzieli mnie 28 minut drogi, a ja chętnie wybiorę się na tramwajową wycieczkę 11stką
  4. nigdy nie widziałam na żywo Pana Jakubiaka, a bardzo bym chciała zobaczyć jak krząta się między garami i sieka cebulę
  5. skoro zaproszenie jest podwójne, to chętnie zabiorę do kina kogoś kogo lubię i będziemy się podwójnie uśmiechać, i reszta osób spotkanych na kinowych korytarzach też będzie wtedy bardziej uśmiechnięta jak zobaczy, że ktoś się do nich uśmiecha
  6. chciałabym przekonać się jak to jest wygrać u Dusi, bo jeszcze nigdy nie byłam taką szczęściarą

  dziękuję, dobranoc, to pisałam ja - Asieja
  dobranocki@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bardzo bym chciała zobaczyć czego się nauczyłaś od Tomasza Jakubiaka.Czy jesteś tak dobra jak on czy może lepsza? ale ostrzegam nie jem byle czego,lubię poznawać nowe przepisy i nowe innowacje w kuchni. Chętnie nauczę się czegoś nowego i powymieniam przepisami:)
  A w kinie nie byłam już rok;)
  pozdrawiam
  Alicja
  aliz20@gazeta.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja chętnie zobaczę czego nauczyłaś się od Tomka Jakubiaka.Czy jesteś tak dobra jak on?czy może lepsza?:) Tylko ostrzegam, nie jem byle czego,lubię poznawać nowe przepisy i innowacje w kuchni.Chętnie powymieniam się przepisami z Tobą:)
  A w kinie nie byłam już rok!o:)
  pozdrawiam
  aliz20@gazeta.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)