Szukaj na blogu

Blog Forum Gdańsk 2013

W weekend miałam zaszczyt uczestniczyć już drugi raz (zeszłoroczna relacja) w największym wydarzeniu w Polsce dla najlepszych blogerów, czyli Blog Forum Gdańsk 2013. Być jednym z dwustu osób to niesamowite uczucie, przy czym blogów w Polsce jest ok. 3 milionów... To spore wyróżnienie, które doceniam :)

Tym razem wydarzenie odbywało się w historycznej części Gdańska, mianowicie na terenie stoczni, a sama konferencja odbywała się w klubie B90, czyli postoczniowej hali, na której mimo ogrzewania było trochę zimno. Tematem przewodni w tym roku była PASJA - prelekcje dotyczyły historii blogowania i rozwoju pasji, które miały inspirować. Całe wydarzenie zostało podzielone na 4 panele: bloger-człowiek, bloger-obywatel, bloger-pasjonat i świadomy bloger. 
Z pierwszego dnia najbardziej poruszyła mnie przemowa Agnieszki Kaluga z Zorkowni na temat "Skutków ubocznych" - piękna historia, wzruszająca i do podziwiania. Zaskoczył mnie Ojciec Leon Knabit, który blogując nie pozwala na szerzenie hejterstwa, Jego przemowa wywołała pełen szacunek dla Jego postaci. 
Dzień drugi należał zdecydowanie do Jurka Owsiaka, który prawił o "Wrażliwości w ogniu krytyki", bardzo mądrze mówiła tez Katarzyna Szpor o relacjach z biznesem, czego nie robić, czego nie ujawniać na forum publicznym, a żeby podpisywać umowy. 
Nie można zapomnieć o wspaniałych prowadzących - Lekko Stronniczy, którzy swoim humorem zarażali wszystkich wokół :) 


W tym roku catering było dużo lepszy :) W pamięci została mi zupa krem z groszku, obłędnie dobra oraz tort - pyszniutki. Nie podobało mi się zachowanie niektórych osób, które w trakcie wystąpienia rzucili się na jedzenie zamiast wysłuchać do końca - a i nie były to blogerki kulinarne, my grzecznie słuchałyśmy do końca:)
Nie mogło obyć się bez zdjęć pamiątkowych na ściance :)
tshirt by MalowaneKoszulki

MojeTworyPrzetwory,ja,PinupCookinLooking,MatkaWariatka
Dusia i 3 Moniki :)
W tym roku przypinki były genialne :)
Na przerwie udało mi się i Monice zajrzeć do Wydziału Elektrycznego, gdzie panowie pilnie pracowali.


Bardzo spodobała mi się obecność Instadruk, dzięki temu mamy świetne pamiątki w postaci wydrukowanych zdjęć z Instagramu :)
BlogForumGdańsk2013 to inspirujące wydarzenie, bardzo sprawnie zorganizowane, na którym można zapoznać się z nowymi blogerami, zbliżyć do tych już bardziej poznanych, to masa rozmów i dużo śmiechów :) Mam nadzieję, że wszyscy spotkamy się za rok! Do zobaczenia :)
Wszystkie wystąpienia znajdziecie tutaj - klik.

4 komentarze:

 1. Pokaźna grupa blogerów się zebrała! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super było Cię poznać na żywo!!! :** Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok, albo wcześniej zapraszamy do Poznania!

  OdpowiedzUsuń
 3. To musiało być fantastyczne przeżycie.
  Wspaniała relacja, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)