Szukaj na blogu

Warsztaty fotografii kulinarnej

W pewną zimową sobotę, na zaproszenie Blomedia wybrałam się na warsztaty fotograficzne, prowadzone przez Kubę Kaźmierczyka w Restauracji Filharmonia w Gdańsku. Podczas warsztatów korzystaliśmy z aparatów marki Olympus.
Prowadzący na początku powiedział nam w teorii, jak robić dobre zdjęcia, a następnie w praktyce mogliśmy skorzystać z wysłuchanych rad. Ostatnia część warsztatów dotyczyła obróbki zdjęć. Kuba starał się odpowiedzieć naprawdę na wszystkie nasze pytania, rozwijał wątpliwości, przekonywał - ogromne podziękowania za chęć podzielenia się wiedzą i sprawne przeprowadzenie warsztatów :)

Poniżej efekty fotografowania aparatem Olympus.


Dziękuję Blomedia za zaproszenie na świetne warsztaty fotograficzne, a marce Olympus za możliwość przetestowania sprzętu :). Już od jakiegoś czasu staram się stosować nowe rady przy fotografii i jestem bardzo zadowolona :).7 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia! Wcześniej, przed szkoleniem miałaś równie piękne zdjęcia ale na takich szkoleniach można zawsze się czegoś nowego dowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 2. rezultaty świetne:) piękna zdjęcia, jak się kiedyś w końcu dorobię porządnego sprzętu to przyjdę do Ciebie na szkolenie:D:D na razie jestem zmuszona do robienia zdjęć z telefonu:(:

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale zazdroszczę udziału w tych warsztatach :D

  OdpowiedzUsuń
 4. aparat jak aparat :) ale te światła i inne to jest sztuka! zazdroszczę! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłam na tych warsztatach we Wrocławiu. Były świetne. Mam nadzieję, że będzie coraz więcej tego typu akcji :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)