Szukaj na blogu

Patelnię wygrywaPo kilku dniach czytania, po długiej dyskusji z Pawłem i rozmowach z rodzicami - nie było łatwo, oj nie, postaraliście się - wybraliśmy naleśniki, które odpowiadałby nam wszystkim. Przepis, który wygrał patelnię do omletów i naleśników Ballarini należy do: 

awasniewska@poczta.onet.pl

Gratulacje! Zwycięski przepis to naleśniki Galettes Bretonnes, czyli gryczane naleśniki zapiekane z serem, szynką oraz jajkiem sadzonym :). Przepis ciekawy, smakowity (miałam okazję jeść we francuskiej restauracji) oraz nie wymagający stania godzin w kuchni :). 

Przy okazji proszę byście czytali regulamin porządnie, bo wielu zgłoszeń nie mogłam wziąć pod uwagę, bo nie zostawialiście emaila. 

2 komentarze:

 1. No ok może nie podałam emaila, ale też do końca źle sprecyzowane zostały wymagania wg, których wybór nastąpił. Po pierwsze przepis miał być zaskakujący ("zaskoczcie mnie") a Ty już jadłaś je wcześniej ...więc nie był. Po drugie przepis nie miał być szybki
  " nie wymagający stania godzin w kuchni"- tak uzasadniłaś Wasz wybór.Miał być smaczny a to nie idzie czasami w parze z szybki. Tak na marginesie...
  Gratuluję oczywiście wygranej! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepis miał być ciekawy. I jest - wszystkie podane w komentarzach, spełniające regulamin były mi znane mniej lub bardziej, a tutaj wybór został poparty dodatkowymi osobami metodą głosów. Wybór zawsze jest subiektywny, wybrałam taki, jaki mi się podobał. I proszę takie komentarze zostawiać pod imieniem, bo to nie ładnie tak pisać anonimowo.
   Za jakiś czas będą kolejne konkursy, więc zapraszam serdecznie :)

   Usuń

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)