Szukaj na blogu

Pielęgnacja od kuchni - spotkanie w Douglas

Ponowny raz dostałam zaproszenie na spotkanie blogerek organizowane przez Anię z bloga Fashionable. Tym razem temat brzmiał "pielęgnacja od kuchni", więc nie mogłam doczekać się spotkania, tym bardziej, że jeszcze nigdy nie dostałam zaproszenia, jako blogerka kulinarna na spotkanie kosmetyczne, a przecież też jestem kobietką i i dbam o siebie - Aniu dziękuję, że o nas kulinarnych pomyślałaś :).  Spotkałyśmy się w drogerii Douglas w gdyńskim centrum handlowym Riviera. Babskie spotkanie musi rozpocząć się...kawą. Panowie z kawiarni Starbucks nauczyli nas, jak prawidłowo należy degustować kawę. Najpierw wąchamy, a potem, jak najgłośniej siorbiemy :). Degustowałyśmy też kawę w towarzystwie serca typu camembert. W prezencie dostałyśmy zaproszenie na kawę i własny kubeczek wielokrotnego użytku! :)
Zasadniczą część poprowadziła Pani ekspert do spraw pielęgnacji drogerii Douglas, która opowiedziała nam, jak powinniśmy pielęgnować swoją twarz. Zapoznałyśmy się też z dwoma liniami kosmetyków dostępnych wyłącznie w tej drogerii, czyli Douglas Beauty System i Juvena. Zainteresowała mnie szczególnie Juvena, czyli marka kosmetyków, która dzięki specjalnej technologii pomaga osobom z poparzeniami, ale także tym, które szczególnie chciałaby wygładzić sobie skórę. Każdy z prezentowanych produktów mogłyśmy poznać na własnej skórze. 

sprawczyni zamieszania, piękna Ania :)Jako pierwsze poznałyśmy także nowość, czyli soniczna szczoteczka Foreo do oczyszczania twarzy. Mam to szczęście, że udało mi się wygrać w konkursie oczyszczanie twarzy tym pięknym urządzeniem - nie mogę się doczekać :).


Kilka fotografii pożyczyłam od Innooka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)