Szukaj na blogu

Wyniki konkursu

Dopiero dzisiaj mam czas by opublikować wyniki konkursu z miastem Gdynia. Książki "Atelier Smaku" otrzymują:

-alemora@wp.pl "Najchętniej odwiedziłabym restaurację "Luka Gdynia", ze względu na urocze wnętrze, widoczne na Twoich zdjęciach. Ujęła mnie w nim prostota, kredowa ściana (jakże podoba mi się ten pomysł!) oraz obecność roślin i ziół..."

-Ewelina "Zawsze marzyłam żeby mieszkać w Gdyni. I tak o to moje marzenie się spełniło. Przeprowadziłam się tu z Krakowa i to była najlepsza decyzja życia. Zamieszkując na ulicy Świętojańskiej moim małym kulinarnym celem stała się restauracja Chwila Moment..."

-Renata "Najchętniej odwiedzanym restaurację Cozzi Ristorante, ponieważ przypomina mi pobyt na południu Europy, pyszne dania piękne zdjęcia Dusi powodują, że ślinka cieknie.W wakacje byłam w restauracji U Malik.Świetne jedzenie arabskie, kuskus z mięsem, ale i coś dla wege.. Położenie odpowiada turystom, blisko plaży."

Gratulacje!!! Mam nadzieję, że odwiedzicie kiedyś restauracje, o których pisałyście, a dzięki książce poznacie nowe, ciekawe przepisy :).

2 komentarze:

  1. Smuteczek. :( Gratuluję

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Ci jeszcze raz! Sprawiłaś mi uroczy, przed-mikołajkowy prezent dzisiejszą informacją!
    Pozdrawiam, Ola

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)