Szukaj na blogu

Za Siedmioma Smakami

Miałam zaszczyt, jako jedna z pierwszych osób przetestować "Za Siedmioma Smakami", która jest nową marką na rynku produkująca przetwory dedykowane w szczególności dzieciom. Za Siedmioma Smaki to smak dzieciństwa zamknięty w słoiczku. Przetwory wytwarzane są domowymi sposobami, bez dodatku chemii i konserwantów. Cała linia produktów jest bardzo bajkowa - piękny design, małe słoiczki ze słodką zawartością, niesamowite nazwy, a nawet specjalna bajkowa historia o produktach rozkochała mnie w sobie. 
Dostępnych jest 5 przetworów:
Kraina Zmysłów - konfitura malinowa z pigwą
Rajska Przełęcz - cytryna w syropie malinowym
Wonny Gaj - mandarynka w syropie
Wyspy Słoneczne - cytryna w syropie
Stumilowy Las- pigwa z miodem. 


Konfiturę malinową z pigwą wykorzystałam do podania z kaszą kukurydzianą na oleju kokosowym i ksylitolu. Mandarynki i cytryny w syropie bardzo lubią pływać w moich jesiennych herbatkach, jednak wspaniale też sprawdziły się na górze piernikowych placuszków dodając im świątecznego smaku. Szukacie trochę bajkowej magii dla Waszych pociech i nie tylko? Koniecznie zainteresujcie się tymi cudownymi produktami. Przetwory odpowiednie dla osób w wieku od 2-100 lat i więcej :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)