Szukaj na blogu

Smakuj Trójmiasto

W sobotę odbył się miejski festiwal kulinarny Smakuj Trójmiasto na terenie Garnizonu we Wrzeszczu, a dokładnie w Sztuce Wyboru. Topowe restauracje i kawiarnie z Trójmiasta przygotowały swoje świąteczne potrawy, które można było degustować w cenach od 5 zł w górę. Lokale stanęły na wysokości zadania i przygotowały naprawdę masę pysznych propozycji. 

Miałam przyjemność udzielić wywiadu, który możecie obejrzeć tutaj : KLIK.

Razem z blogerami TuJestSmacznie wybraliśmy najładniejsze stanowisko (L'entre Villes) oraz lokal, który zaserwował najoryginalniejsze smakołyki (Fukafe za bezglutenowe i bezlaktozowe ciasta, które były przepyszne oraz Główna Osobowa za nutellę z buraczków i orzechów oraz własnej roboty energetyk). 


Ze swoją ofertą kulinarną pokazały się m.in. : Neighbours, Tu'gether, Bocian Morski, Otwarta, Lobster, Fukafe, Mała Ukraina, Marmolada Chleb i Kawa, Umam, Tdeker, L'entre Villes, Kotlet, Główna Osobowa i inni. 

  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)