Szukaj na blogu

Żulawskie Smaki

Dopiero niedawno po raz pierwszy poznałam produkty ze sklepu Żuławskie Smaki, więc dzisiaj postanowiłam się z Wami podzielić informacją na temat. Żuławskie Smaki prowadzą własne gospodarstwo w Lasowicach Wielkich (gmina Malbork), gdzie wytwarzają przetwory warzywne. Do współpracy zaprosili też lokalnych wytwórców by poszerzyć ofertę regionalnych produktów specjalnie dla nas.


Żuławskie Smaki dostarczają swoje produkty na terenie całej Polski, a w Trójmieście i okolicach możemy je mieć w ciągu 48 godzin. To wspaniała okazja by zaopatrzyć się w wiejskie jajka, buraczki na barszcz, warzywa, owoce czy miody na święta. W ofercie sklepu można kupić:
wiejskie jaja / mleko prosto od krowy
obłędnie dobre mięsa w słoiku z zakładu masarskiego "Jan Myśliwiec"
gotowe zupy (rosół, który smakował jak mojej mamy, kapuśniak pełen warzyw i mięsa - podeszłam sceptycznie do gotowych zup, ale pełen pozytyw, bo smakują domowo i mają krótką datę ważności)
warzywa i owoce (jabłka tak soczyste i pyszne, jak dawno nie jadłam)
przetwory warzywne (ogórki, buraczki, pikle)
przetwory owocowe (malinki w syropie cukrowym mmm, naturalny sok jabłkowy bardzo pyszny)
miody Gustaw
ciasta i ciasteczka

Otworzyłam większość słoiczków, przetestowałam, na sobie i rodzinie, wszyscy zachwyceni! Cieszę się, że mogłam poznać tak fajną, regionalną inicjatywę! Dzielę się swoimi informacjami z Wami czytelnicy. Na stronie zulawskiesmaki.pl i słoiczkach jest ukazany pełen skład produktów. 

Kilka zdjęć wykorzystanych słoiczków i nie tylko :). Z wiejskich jajek była jajecznica, ale także kogel mogel z malinkami w cukrzeBuraczki przydały się do marynowanego łososia, a malinki do sałatki z rybką w roli głównej.Mięsiwo na grzankach spisuje się rewelacyjnie. Coś pysznego, aż się chce wyjadać prosto ze słoiczka!Jabłka spisały się świetnie w serowym jabłecznikuCo kryją kolejne słoiczki? Niech pozostanie to dla Was niespodzianką :). Polecam produkty od Żuławskie Smaki. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)