Szukaj na blogu

Smakuj Trójmiasto asian edition

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się druga edycja kulinarnego festiwalu Smakuj Trójmiasto, a tym razem rządzić będą afrodyzjaki w kuchni. Moją relację ze świątecznej edycji znajdziecie tu - klik, a tutaj jest wywiad, którego udzieliłam podczas festiwalu - klik.


Zostałam blogiem partnerskim wydarzenia razem z blogerami Tu jest Smacznie, dlatego z jeszcze większą przyjemnością pragnę zaprosić wszystkich miłośników kuchni japońskiej, chińskiej i wietnamskiej 21 lutego do Sztuki Wyboru od godz.11, gdzie będzie można spróbować orientalnych posiłków w porcjach degustacyjnych lub normalnych (także na wynos). Nie zabraknie także pokazów i warsztatów - na większość wstęp wolny (pełen wykaz warsztatów tutaj).

Lista zadeklarowanych restauracji:
Dom Sushi
Avocado
Lao Thai
New Kansai Sushi
KOKU sushi
Tokyo Sushi Bar
Taj Mahal
Me so good food truck
Lee's Chinese
Akita Ramen
Koreańskie Przysmaki
itp.

Nie zabraknie półproduktów do wykonywania potraw w domu, stoisk z przyprawami, azjatyckich słodkości i gadżetów oraz ceramiki.

To jak? Widzimy się w niedzielę? Mam nadzieję, że do zobaczenia :). 
2 komentarze:

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)