Szukaj na blogu

Nowe kulinarne miejsca #2

Zapraszam na drugą edycją "nowych kulinarnych miejsc w Trójmieście". Do pierwszej części możecie zajrzeć tu - dusiowakuchnia.pl/2016/04/nowe-kulinarne-miejsca1.html.

- Dwa w Jednym na Armii Krajowej w Gdyni to połączenie pubu i restauracji, które utrzymane są w skandynawskim stylu. W karcie dań królują owoce morza, jest ich naprawdę spory wybór.

fot. Dwa w Jednym

- Open Kitchen na ul. Wojska Polskiego 10  w Gdyni to restauracja, gdzie od 12-16 zjecie lunch, a od 17 menu a'la carte (restauracja przez godzinę będzie zamknięta od 16-17). Dania mają tu się zmieniać dosyć często, będą sezonowe propozycja i zależne od nastroju szefa kuchni.

fot. Open Kitchen

- UMAM rusza z nową kawiarnią na ul. Szafarnia 11, jeśli szukacie nowoczesnej sztuki cukiernictwa to wybierzcie się właśnie tutaj.

fot. UMAM
- Long Street 52, jak nazwa wskazuje to restauracja na Długiej w Gdańsku, jak widać na załączonym zdjęciu będzie to nowoczesna kuchnia fusion. 


- Lipo Pizza na Hynka w Gdańsku, prosto z foodtrucka do małej pizzerii z piecem, gdzie typowo włoskie placki będą kusić Wasze podniebienie. 

fot. Lipo Pizza

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)