Szukaj na blogu

Nowe kulinarne miejsca#1

Dzisiaj chciałabym zapoczątkować nowy cykl na blogu, czyli "nowe kulinarne miejsca na mapie Trójmiasta i okolic". Co jakiś czas będę przedstawiać Wam krótką listę niedawno otwartych restauracji w Trójmieście i na jego obrzeżach. Mam nadzieję, że cykl ten uatrakcyjni bogatą już listę kulinarnych recenzji z Trójmiasta (lista tu). 

Wśród niedawno otwartych lokali znaleźli się: 

- Sopocki Młyn na ul. Zamkowa Góra 25 to nowa pierogarnia w Sopocie Kamiennym Potoku, gdzie na żywo lepione są pierożki i kręcone makarony. W menu znajdują się pierogi gotowane, pieczone, smażone i domowe kopytka.

fot. Sopocki Młyn


- Fit and Green to wegetariańskie bistro, które otworzono w Nowym Centrum Sopotu. Zjecie tu zupy, burgery, makarony, pierogi i coś słodkiego. Bistra Fit and Green z powodzeniem działają już w Warszawie i Katowicach, a teraz przyszedł czas na podbój Sopotu.

fot. Fit and Green- Gorący Piec to nowa pizzeria w Chwaszczynie na ul. Gdyńskiej 103/2, gdzie pizza powstaje w piecu opalanym drewnem. Oprócz 14 rodzajów pizzy zamówicie tutaj np. deskę serów, krewetki, melona zawiniętego w szynce parmeńskiej, sałaty i desery. 

fot. Gorący Piec

- Browar Port Gdynia to pierwszy browar, jaki powstał w Gdyni. Przy bulwarze w Browarze Port napijecie się w tej chwili np. koźlaka niemieckiego i holenderskiego. Piwa dostępne są także w butelkach na wynos. Jak piwko to i jedzonko - jest pizza, burgery, rybka i mniejsze przekąski. 

fot. Browar Port Gdynia

- Limonka to kolejna restauracja, która otworzyła się w Nowym Centrum Sopotu. Restauracja mianuje się nowoczesną serwującą kuchnie europejską i zdrową żywność. Jedyne zdjęcie deseru na fanpagu wygląda bardzo fantazyjnie.


fot. Limonka
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)