Szukaj na blogu

Stara Pączkarnia Toruń

Stara Pączkarnia
ul. Szeroka 2
Toruń

Spacerując wieczorem po Toruniu w oko wpadło mi miejsce, w którym była duża kolejka, więc szybko poleciałam zobaczyć, co prezentuje baner... 


...pączki! Myślę sobie, że skoro taka kolejka to chyba muszą być dobre, ale żeby pączki wieczorem jeść... i podchodzę do okna i widzę, jak Pani zręcznie kręci kolejne pączki, czuję ten zapach i słyszę, że są gorące... przepadłam :). 


  O godz.19 był dosyć spory wybór smaków pączków - nie spotkałam się jeszcze z bananem nigdzie. Była jeszcze malina, jagoda, truskawka, śmietankowy - chyba każdy smak po 2,50 zł. 


Skusiliśmy się na truskawkę i malinę - otrzymaliśmy gorące, naprawdę gorące pączki, pięknie pachnące. Po chwili nad Wisłą zaczęliśmy zjadać - bardzo dużo ciepłego nadzienia dobrej jakości, dobre drożdżowe, jedynie może były nieco za tłuste, ale dajmy temu spokój, ciepły pączek to ciepły pączek, polecam :). Dorównują gdyńskiemu Pączusiowi - relacja z Gdyni tu - http://www.dusiowakuchnia.pl/2012/02/kulinarne-trojmiasto-paczus.html.


2 komentarze:

  1. Pączek bananowy? No nieźle! Jej jak pojadę do Torunia to jest to mój nr 1! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Najciekawszy ten pączek bananowy :D Muszę kiedyś spróbować, rewelacja!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)