Szukaj na blogu

Lody Tradycyjne Kwaśniak - moje ulubione lody w Trójmieście

Kilka lat temu słyszałam o pewnych, pysznych i tradycyjnych lodach u Kwaśniaka w Gdyni. W internecie krążyło pełno pozytywnych opinii, ale jakoś nie było mi tam po drodze. Jednak kiedy otworzono punkt w Gdańsku to od razu tam trafiłam i od razu się zakochałam! To są moje ulubione lody w Trójmieście (pisałam o nich we wpisie o moich ulubionych restauracjach w 3city)! Ja wiem, że każdy ma inny gust, każdy szuka czegoś innego w lodach, ale to są moje smaki!


Lody Tradycyjne Kwaśniak
ul.Wajdeloty 1/2
Gdańsk Wrzeszcz

Lody Tradycyjne Kwaśniak we Wrzeszczu to lodziarnia, w której prawie zawsze są kolejki! Nie pamiętam kiedy zrobiłam te kilka zdjęć telefonem jak było pusto! Choć byliśmy tu tyle razy, nigdy nie miałam aparatu - zazwyczaj wpadamy spontanicznie na rowerze albo podczas spaceru. I tak czekałam z tym wpisem, ale lato się prawie kończy, a ja chcę Wam powiedzieć gdzie iść na lody w Gdańsku. 


Wnętrze jest jasne i przytulne, w środku znajduje się kilka drewnianych stolików i lada przy oknie. Na dworze dwa stoliczki latem na Was czekają. W menu oprócz lodów zawsze dostępne są jakieś ciasta albo desery. Napijecie się tu też kawy - ale ja wpadam tu tylko po lody, przyznam Wam szczerze, bo nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba :). 
Moje ulubione smaki to: whishy, bananowe, sorbety owocowe (malina, truskawka, mango), kokosowe z pomarańczą, kakao. 
W tym roku otworzono nowy punkt w centrum Gdańska przy ul. Powroźniczej 23/24.Post udostępniony przez Klaudia Sroczyńska (@dusiowakuchnia)Post udostępniony przez Klaudia Sroczyńska (@dusiowakuchnia)Jakie są Wasze ulubione lody w Trójmieście? 

1 komentarz:

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)