Szukaj na blogu

Restaurant Week Trójmiasto 2018 - VLOG

Rozpoczął się festiwal kulinarny Restaurant Week i potrwa do 31 października. Gdzie warto pójść zjeść podczas Restaurant Week? Odpowiedź macie tu {klik}. Dzisiaj zapraszam Was na vloga nakręconego podczas wizyt w dwóch restauracjach, w których jako ambasadorka mogłam przedpremierowo przetestować menu. Będziecie mogli podejrzeć oba menu z mojej ulubionej restauracji Polskie Smaki Cafe oraz z nowej restauracji Wozownia Gdańska, którą odwiedziłam po raz pierwszy. 


Restaurant Week Trójmiasto 2018
POLSKIE SMAKI CAFE (Sopot)

Gwarancja pyszności, wysokiej jakości, profesjonalnej obsługi i zaskoczeń kulinarnych! Wszystko było perfekcyjne, najadłyśmy się z moją mamą do syta! Polecam w ciemno każdemu!WOZOWNIA GDAŃSKA (GDAŃSK)

Nowa restauracja zlokalizowana na Gradowej Górze w Gdańsku. Ciekawe wnętrze, miła obsługa, dania głównie z kuchni polskiej, dosyć ciężkie, mocno jesienne menu. Kilka szczegółów do dopracowania - policzki jedliśmy miększe, zupa krem miała trochę dziwną budyniową konsystencję, ale kaszotto pyszne, pełne grzybów choć ciężkie. Jedno z menu jet wegetariańskie. 

Rezerwacje możecie zrobić tu: klik.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś :) Jeśli zostawiasz komentarz, jako anonim zostaw swoje imię :) Jeśli wypróbowałeś przepis wyślij zdjęcie na klaudia.sroczynska@gmail.com lub wstaw na fanpage :)